Profil společnosti

TECHNISERV IT SOFTWARE DEVELOPMENT, spol. s r.o. je dceřinou společností firmy TECHNISERV IT, spol. s r.o. Společnost vznikla v roce 2009. Důvodem vzniku bylo výrazné rozšíření služeb mateřské společnosti v oblasti vývoje software a specifických částí informačních systémů. Více o TECHNISERV IT…

Mateřská a dceřiná společnost společně tvoří samostatně fungující skupinu TECHNISERV IT GROUP, která zaměstnává přibližně 70 zaměstnanců a pokrývá činnosti a služby v oblasti aktivních datových infrastruktur a informačních systémů. Konsolidovaný roční obrat skupiny TECHNISERV IT GROUP přesahuje 200 mil. CZK.
Skupina TECHNISERV IT GROUP sídlí v Brně a má pobočky v Praze, Ostravě a další servisní centra v rámci celé ČR.

Skupina TECHNISERV IT GROUP je členem skupiny TECHNISERV, která působí v Česku, Polsku, na Slovensku, zaměstnává přibližně 250 zaměstnanců a roční obrat skupiny pravidelně přesahuje 1,2 mld. CZK.

V rámci Operačního programu ICT a Strategické služby společnost TECHNISERV IT SOFTWARE DEVELOPMENT, spol. s r.o. využívá, jako příjemce dotací, finančních prostředků ze strukturálních fondů EU ke spolufinancování vývoje nových SW řešení zaměřených na zpracování dat v digitální podobě.
 

Loga

IBM
CISCO
ORACLE
Microsoft
HP
VMware
Kaspersky
Fujitsu
Symantec
Symantec